Reportáž: Z pretekov Vianočné štafety sme si odniesli 6 medailí !!!

Z pretekov Vianočné štafety sme si odniesli 6 medailí !!!

Tento víkend sa naši najmladší plavci zúčastnili záverečných pretekov roku 2015  s názvom Vianočné štafety. Okrem pretekania sme si užili aj kopu zábavy pri lovení ovocia a najmä kapra :)

V doobedný poldeň plávali plavci kategórie,,C,, ročníky narodenia 2005 - 2006. Najlepšie umiestnenia dosiahla Emmka Červenková, keď v disciplíne 50m znak získala skvelé prvé a v 50m voľný spôsob tretie miesto. Ninke Nagyovej sa už tradične podarilo získať striebornú medailu v prsiarskej disciplíne na 50m. Prekvapením bol Miško Kubáň, ktorý na 50m prsia zo seba vydal všetko a odniesol si najcennejšiu zlatú medailu. Pekné osobné rekordy si zaplával Peťko Duga, Lucka Hegedúšová, Vladko Kashtanov, Tamarka Šteffeková a aj Dominika Žajdlíková. Po prvý krát sa plaveckých pretekov zúčastnil aj Jakubko Janeček.

Poobedný poldeň plávali plavci ročník narodenia 2007 - 2009. Po prvý krát sa pretekov zúčastnili: Martinko Matuňák, Andrejka Králová, Stelka Švecová a naša najmladšia účastníčka Hanka Strolková. Bronzovú medailu si odniesli Paťko Rusnyak v disciplíne 25m znak a Hanka Strolková na 25m voľný spôsob. Na peknom štvrtom mieste doplávala Andrejka Králová disciplínu 25m znak. Osobné rekordy si vyplávali Leo Falis a Aďka Kubíková.

Všetkým našim medailistom gratulujeme, zo zaplávaných nových osobných rekordov sa tešíme a sme radi, že máme ďalších nových šikovných plavcov, ktorí sa zúčastnili na pretekoch s radosťou po prvý krát :)

 

S pozdravom

trénerka Miška :)