Reportáž: XXII. Záverečné preteky klubu PK Delfín BA

Výsledky XXII Záverečných pretekov klubu PK Delfín BA. 

Máme za sebou XXII. Záverečné preteky klubu PK Delfín BA. V tradične výbornej atmosfére súťažili malí aj veľkí. Pretek otvorili naše nádeje v disciplíne 25m VVSP(veľmi voľný spôsob). Blahoželáme nielen medailistom,ale aj všetkým súťažiacim k skvelým výkonom, ktorým potešili nielen svojich rodičov, ale aj trénerov, ktorí sa im počas celého roka obetavo venovali. Svoje účinkovanie na pretekoch krpci zsvŕšili disciplínou, ktorú nadovšetko milujú, Lovenie pokladu. Každý si odniesol svoju korisť. Po odovzdaní diplomov, medailí, a samozrejme sladkých odmien a hračiek, nasledovala druhá časť preteku, ktorú otvorili naši reprezentanti disciplínou 100m PP. Rodičia, ale aj tréneri sa zhodli, že uvoľnená atmosféra a rivalita medzi členmi tímu prispela k vynikajúcim výkonom v tejto disciplíne. Potom už nasledoval súboj o medaily v jednotlivých vekových kategóriach kategóriu "masters", kde súžažili na všetko odhodlaní tatkovia a mamina Zuzka, nielen o primát najrýchlejší tatko a mamina klubu, ale hlavne o aplauz detí a všetkých zúčastnených. Ich výkony si zaslúžia obdiv a určite znesú aj najprísnejšie technické, ako aj výkonostné kritéria. Vrcholom pretekov bola samozrejme štafeta Family Fight, kde si to rozdali rodiny o putovný pohár klubu PK Delfín BA. Hrdí víťazi staršej kategórie (časom 1:04.40) Orlovská Nikolka s tatinom Janom, si odnášajú pohár domov a budú sa ním pýšiť do Vianočných pretekov, kde ho musia obhájiť pred svojími súpermi. Rovnako dramatický bol aj priebeh juniorskej verzie štafety, kde napokon zvíťazili starí známi vlastníci pohára Žajdíkovci v zložení tímu Dominika s Tatinom. Pretek završili súťažiaci disciplínou Lovenie pokladu, kde sa vybláznili všetci lovci do sýtosti. Výsledky z pretekov si pozrite v prílohe. 

Chcem sa poďakovať všetkým zúčastneným za vynikajúcu atmosféru pretekov a dúfam, že sa im pretek páčil. Určite budeme radi za každú spätnú informáciu, ako aj prípadné podnety na zlepšenie. 

Určite chcem aj touto cestou vyzdvihnúť skvelú prácu trénerov, a poďakovať sa im za vynaložené úsilie počas tréningov a príprave pretekov, ktorích zásluhou mali preteky hladký a pohodový priebeh. Ďakujem aj p. Vaňovi a trénerovi Radkovi za technickú a grafickú podporu pri príprave tlačovej verzie diplomov. Samozrejme vďaka Radkovi budeme mať na stránke aj krásnu fotodokumentáciu z vyhlasovania výsledkov pretekov, kde sa dúfam každý nájde a bude mať krásnu spomienku na klubové preteky. Vďaka aj všetkým sponzorom klubu za poskytnutie vecných cien, ktoré určite ocenených potešili.

Ostáva mi len na záver zaželať všetkým krásne leto a dúfam, že sa všetci znovu v septembri na trénigu klubu PK Delfín BA stretneme.

za trénerský tím,

Rado